medyanet logo

 

Uzun yıllar reklam sektöründe faaliyet gösteren Medyanet Grup bünyesindeki markalardan biri olan Smartad, sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sergilemeve tanıtım sistemleri ile ilgili ürünler geliştirmekte ve bunu sizlerle paylaşmaktadır. Gerek imalat aşamasında gerek satış aşamasındaki gereksiz ve şişirilmiş maliyet kalemlerini ortadan kaldırarak, kaliteden ödün vermeden pratik, şık ve ekonomik ürünler sunmaktayız. Sizlerden güç ve destek alarak çıktığımız bu yolda, sizlerin tavsiyelerinin yolumuzu aydınlatacağını düşünüyoruz...


Misyonumuz


Kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini artırmak, rekabet avantajları sağlayacak bilgi teknolojisi çözümlerini anahtar teslimi,  güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmak.


 Vizyonumuz


*Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle kendi alanında değişime 

 yön veren sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak 

*Toplam Kalite yaklaşımını benimsemek 

*Hizmette farklılık ve artı değer için çalışmak 

*Gelişime ve değişime ayak uydurmak 

*Müşteri ve sonuç odaklı olmak

*Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek

 

 

                                                          

İlgili resim

 

Medyanet 2009' dan süregelen ve sürekli gelişen reklam sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahiptir. Eğitimli ve deneyimli insan kaynağı ile hizmet vermeye gelişerek devam etmektedir. İstanbul'daki perakende mağazasıyla birlikte müşterilere güven aşılamış, 2015 yılında kurulan online alışveriş sitesi tüm hızıyla soluksuz bir büyüme göstermiştir.


   telefonlogo ile ilgili görsel sonucu

 

0212 654 83 73 numaralı telefondan siparişinizi verebilirsiniz.

                                           

orjinal ürün logo ile ilgili görsel sonucu

  

 

Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal üründür.   

 

 

İlgili resim

 

 

Yapacağınız alışverişlerde bilgileriniz bankaya %100 güvenli RapidSSL sertifikası korumasında iletilir. Kredi kartınız ile alakalı hiçbir bilginiz asla kayıt edilmez ve edilemez.