Kapaklı Çamaşır Makinesi Dolabı (Albus)

Marka : Nurline
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)
* ₺24,33 'den başlayan taksitlerle

MODERN BANYO DOLAPLARI İLE BANYOLAR ARTIK DAHA ŞIK ve DAHA KULLANIŞLI  

Ürün Ölçüleri

Ölçüler : 90 x 70 x 69  cm

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 

Teslimat ve Kurulum Bilgileri 
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. 
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır. 
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. 
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. 
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Ev dekorasyonu için en zor ürün seçilen yerlerden biri olan banyolar, farklı tasarım ve renk seçenekleri nedeniyle zor beğenilen ürünler kategorisinde yer almaktadır.Nurline, sizin için seçtiği banyo dolapları ile banyolarınızı daha keyifli yerler haline getirmenize yardımcı olurken banyo ürünlerinizi kolay yerleştirebileceğiniz basit çözümleri de beraberinde sunar.

Banyo mobilya takımları denilince akla ilk gelen ürünlerden olan banyo dolabı, bir evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biridir. Banyo eşyalarınızı, şampuan ve sabunlarınızı, duş liflerinizi ve bornozlarınızı saklama imkanını sağlayan dolaplar, banyoların düzenlenmesini sağlayan en önemli banyo dolapları dır. Banyo dolapları, isteğinize ve fonksiyonel ihtiyaçlarınıza göre duvara monte veya yerde konumlanmış modellere sahip olabilir.